foto

S E P T E M B E R 2007

O C T O B E R 2007
29.09.2007

Je všeobecně známo, že letos jsme (narozdíl od let minulých) v Tuřanech nemohli spatřit stroje společnosti SkyEurope Airlines. Dnes však nastala ona vyjímka potvrzující pravidlo. Jelikož mne vyfocení barevného NGčka celkem lákalo, rozhodl jsem se přes brzkou ranní hodinu vyrazit. Kolem páté hodiny opravdu dosedla mašina registrace OM-NGK na dráhu 28 a já se mohl pustit do pořizování snímků. Zde je výsledek..

It is well-known that we couldn´t see SkyEurope Airlines on charter flights to Brno-Turany this year. But today, I had an exceptional opportunity to see one of their aircraft. Therefore, I was lured out at the airport in the early morning... At about 5AM, "Relax 6113" callsign sounded and brand new Boeing 737-700 landed on rwy 28. Here is the result...22.09.2007

Několik fotek pořízených během příjemného sobotního podvečera.

Just a couple of shots taken during a very nice early evening.


16.09.2007

Konečně se mi podařilo fotograficky zachytit i druhý z boeingů ruské společnosti Atlant Soyuz - VP-BBM. Mimo to se zde překvapivě zjevil Boeing Ryana. No a ještě dva dravci - jeden identifikovatelný a druhý nezjištěné registrace:).

I have finally managed to capture the second Atlant-Soyuz Boeing 737. As far as the registration is concerned, it was plane bearing VP-BBL identification sign. Besides that, there was Ryanair B738, Piper 32 and one bird of prey:).


01.09.2007

Návštěv strojů ruské výroby si dnes již musíme vážit. Proto jsem si dopoledne udělal čas a vyrazil zkontrolovat Jakovlev zaparkovaný na západní stojánce. Krátce po čtvrt na deset se na věži hlásil pilot s typickým ruským přízvukem a za několik minut už mašina odlétla z dráhy 10 a nabídla nám tak tolik ceněnou podívanou.


S R P E N / A U G U S T 2007